Регіональні обласні змагання з волейболу

Втр, 13/12/2016 - 10:00

11 грудня  2016 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся 2 тур регіональних обласних змагань  з волейболу  серед чоловіків .
 В змаганнях прийняли участь команди з м. Бершадь, смт. Теплик і смт. Чечельник. Турнір відкрили голова райдержадміністрації  І.В. Стефанцов і голова районної ради М.Г.Бурлака, які побажали учасникам змагань хорошої гри і перемог у майбутніх поєдинках.

Керівництво району та учасники змагань отримали короваї  з нагоди відриття на знак гостинності Бершадської землі і з побажаннями успіху у спортивних змаганнях. Змагання пройшли на  високому організаційному  рівні, гравці всіх команд показали змістовний і видовищний волейбол і були підтримані  уболівальниками.  Перше  місце борола  команда смт. Теплик, другими були наші спортсмени, і на третьому місці волейболісти смт. Чечельник.