Результати першого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Срд, 07/02/2018 - 09:45

В 2017 році в районі започатковано проведення районних конкурсів проектів розвитку територіальних громад. Рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року затверджено положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад.
    В травні місяці було оголошено проведення першого районного конкурсу. Заявки на участь у конкурсі подали 9 територіальних громад. Наглядовою радою конкурсу всі 9 проектів визнано переможцями.
    На реалізацію проектів територіальні громади району освоїли більше одного мільйона гривень.
    З районного бюджету на фінансування проектів виділено 400 тис. грн., 355 тис.грн. надали учасники конкурсу та 253 тис.грн. залучено коштів партнерів.
    Найбільше проектів 7 із 9 розроблені у напрямку енергоефективності та енергозбереження.
    В рамках конкурсу для учнів Красносільської ЗОШ придбано 20 комплектів регульованих сучасних парт, придбано матеріали для ремонту підлоги в Лісниченській ЗОШ, замінено  77 вікон та 11 дверей на енергозберігаючі у загальноосвітніх школах (Голдашівській, Кошаринецькій, Серединській, Яланецькій), в Бершадському ДНЗ «Пролісок»  - 23 вікна та 3 дверей, в Осіївському будинку культури – 7 вікон та 1 двері, в Сумівському будинку культури – 2 вікна та 3 дверей.
    З метою створення комфортних умов для змістовного дозвілля та занять спортом дітей та молоді сіл, залучення їх до здорового способу життя в Осіївському будинку культури встановлено інфрачервоні обігрівачі в бібліотеці та кімнатах гурткової роботи, в Сумівському – здійснено внутрішній ремонт,  придбано тенісний стіл, бігову доріжку, велотренажер.
    Підводячи підсумок реалізації проектів першого районного конкурсу можна зробити висновок, що активні та ініціативні громади в повній мірі використовують наявні можливості для вирішення соціально важливих проблем і тим самим сприяють покращенню якості життя жителів громад.