Робочий візит депутата Вінницької обласної ради Білозір Л.М. до Бершадської ОЛІЛ

Втр, 15/08/2017 - 14:00

14 серпня 2017 року з робочим візитом до Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування завітала депутат Вінницької обласної ради Лариса Миколаївна Білозір  разом із районними очільниками: головою Бершадської районної ради Михайлом Григоровичем Бурлакою та головою Бершадської РДА Іваном Васильовичем Стефанцовим.

Метою візиту було вивчення проблемних питань медичної галузі Бершадського району.
Бершадська окружна лікарня функціонує з 1 січня 2014 року,  надає медичну допомогу жителям Бершадського, Чечельницького та Теплицького районів. Загалом обслуговуєм  109941чол.: Бершадський район – 59859чол., Теплицький 28548чол, Чечельницький 21535чол.
Бершадська ОЛІЛ має досвід надання медичної допомоги населенню
3-х вищевказаних районів.
Кадровий потенціал медичних працівників Бершадського району на високому рівні: в Бершадській ОЛІЛ працює 95 лікарів, із них з вищою категорією 32,6%, першою категорією 36,8%. Укомплектованість посад кадрами – 92,3%.
Робоча група відвідала реабілітаційний центр, де втілюються  інклюзивні методи навчання та виховання дітей з особливими потребами. Дана проблема в Бершадському районі виникла  давно. За сприяння голови  райдержадміністрації,   голови  районної  ради, головного лікаря Бершадської ОЛІЛ  в 2016 році було створено таке реабілітаційне відділення, де комфортно себе почувають як і діти, так і їх батьки. У відділенні працює дитячий психіатр Пінчук Л.І., лікар рефлексотерапевт та мануальний  терапевт Моспан В.Д., масажисти, лікар педіатр, медичні сестри.
Наступним  відвідуванням депутата обласної ради та керівництва району було інфекційне відділення, в якому нещодавно закінчено капітальний ремонт. В Бершадській окружній лікарні інфекційне відділення відкрито з 1972 року на 40 ліжок. На даний час відділення працює на 20 ліжок (10 дорослих та 10 дитячих). Медичну допомогу у відділенні надають 2 висококваліфікованих лікаря інфекціоніста - Гирба В.О. та Рудь О.А.
За останні 20 років капітальний ремонт даного відділення не проводився. Протягом 2016-2017 років у відділенні замінені вікна та двері на енергозберігаючі, проведено капітальний ремонт палат для хворих, підведено холодне та гаряче водопостачання, відремонтовано  внутрішні вбиральні, закуплено 2 пральні машини для прання білизни, закуплено нову білизну, рушники. Створено нові комфортні умови для повноцінного лікування інфекційних хворих. Також хворі забезпечені медикаментами та відповідним лікувальним харчуванням.
Також на території окружної лікарні 14 серпня 2017 року відкрито стоматологічну поліклініку «Гарант», де створено сучасні умови для надання стоматологічної допомоги жителям Бершадського району. В даному закладі працюють висококваліфіковані лікарі, забезпечено сучасним медичним обладнанням. Клініка «Гарант» відома  на теренах Бершадського району і те, що вона знаходиться на території Бершадської ОЛІЛ є позитивом для пацієнтів.

Бершадська окружна лікарні інтенсивного лікування