Робочий виїзд на звернення громадян с. П'ятківка

Чтв, 17/05/2018 - 10:45

Реагуючи на звернення жителів П'ятківської громади, заступник голови районної ради Сергій Пересунько  виїхав на місце, щоб обговорти  можливі шляхи врегулювання ситуації.

Поспілкувавшись із секретарем сільської ради Валентиною Гончар та землевпорядником, а також  оглянувши межі земельних ділянок, які являються спірним об'єктом громадян І. Мороза та П. Співака, Сергій Васильович запропонував місцевим жителям варіант врегулювання конфлікту, в результаті чого громадяни знайшли порозуміння.

Також заступник голови районної ради Сергій Пересунько акцентував увагу, що в селі дещо занижена орендна плата земель резерву та запасу, що в свою чергу є причиною недостатніх надходжень до місцевого бюджету. А тому необхідно налагодити  співпрацю між сільською радою та  місцевими агровиробниками.