Розпочато роботу Подільського юридичного центру

Птн, 05/05/2017 - 08:15

На території Вінницької області розпочав свою роботу Подільський юридичний центр, який об’єднав в собі досвідчених адвокатів, професійних юристів та інших фахівців в галузі права.

Команда Подільського юридичного центру надає безоплатні юридичні консультації з різних сфер застосування законодавства – земельні, майнові правовідносини, що виникають з сімейного права, з питань призову на військову службу за мобілізацією, проходження військової служби, звільнення військовослужбовців з лав Збройних Сил України та визначені законом соціальні гарантії для такої категорії громадян.

Мета Центру – це надійний захист інтересів клієнтів, застосування індивідуального підходу до кожного клієнта та якісне виконання поставлених завдань у стислі строки.

Контакти Подільського юридичного центру:

Тел. (0432) 67-08-03;

Моб. (067) 775- 22-77;