Розширене засідання круглого столу

Птн, 14/02/2020 - 15:45

    13 лютого в залі засідань районної ради відбулося розширене засідання круглого столу по розгляду колективного звернення до депутатів районної ради стосовно діяльності директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Тетяни Гончарук.
    На засіданні були присутні керівники району, відділу освіти райдержадміністрації, методичного об’єднання, голова ради голів профкомів закладів освіти, представники батьківського, педагогічних колективів та громадських організацій.
    Голова районної ради Михайло Бурлака інформував присутніх про те, що  метою засідання є продовження розгляду колективного звернення  стосовно діяльності директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Тетяни Гончарук.
    До присутніх звернулась начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, яка повідомила, що з метою реагування на дане звернення  видано наказ відділу освіти про створення комісії, до складу якої ввійшли фахівці відділу освіти, методичного кабінету, голова профспілки освітян,  депутати районної ради - члени постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження. І після детального вивчення і аналізу порушених у зверненні питань будуть прийняті відповідні міри.
    За пропозицією Оксани Рижавської було вирішено включати до складу комісії представників батьківського комітету школи, громадськості за умови подання ними заяв на відділ освіти райдержадміністрації.
    Оксана  Тартачна зазначила, що комісія буде працювати в межах компетенції, буде вивчати факти, викладені у скарзі, не порушуючи освітнього процесу.
    Провідний спеціаліст відділу освіти РДА Оксана Когут зауважила, що члени батьківського комітету та члени громадських організацій можуть вести незалежне спостереження за роботою комісії, але не втручатися в неї.
    За результатами обговорень було прийнято рішення здійснити перевірку фактів, порушених у зверненні та підготувати аналітичні матеріали.