Роз’яснення для споживачів електроенергії

Птн, 15/03/2019 - 08:45

    З січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії здійснюють дві компанії – ПАТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» - відповідно, це передбачено законом України «Про ринок електричної енергії».
    ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» здійснює постачання електроенергії населенню та  не побутовим споживачам, тобто товариство надсилає рахунки за спожиту електроенергію, здійснює облік пільг та субсидій. Споживачі сплачують кошти за електроенергію саме ТОВ «ЕНЕРА Вінниця»
    Розподілом електричної енергії займається ПАТ «Вінницяобленерго», а саме:
- Заміна та ремонт електролічильників
- Приєднання споживачів до електричних мереж
- Забезпечення електропостачанням
- Прийом показників електролічильників
       Детальніше зупинимось саме на показниках  електролічильників, так як дане питання перш за все турбує споживачів електроенергії Бершадського району.  До 01.01.2019 року контролерами енергонагляду СО Бершадських ЕМ проводились роботи по рознесенню квитанцій за спожиту електроенергію, зняттю показників електролічильників та огляду приладів обліку електроенергії. На даний час функція рознесення платіжних документів та отримання плати за спожиту електроенергію покладена на ТОВ «ЕНЕРА Вінниця», а зняття показників залишилось за «ПАТ Вінницяобленерго» .
Враховуючи вище викладене Бершадські електричні мережі і надалі проводять зняття показників електролічильників, про те споживачі мають право самостійно подавати показники лічильників шляхом внесення даних через персональний кабінет ПАТ Вінницяобленерго на інтернет сайті voe.com.ua  або  svitlo.vn.ua або по телефону 0800-217-217 з 1 по 5 число щомісяця., або СМС 066-0-217-217.
         Вартісь електроенергії для населення не змінилась та становить 0,9грн при споживанні до 100Квт та 1,68грн більше ніж 100Квт/місяць, за винятком споживачів в яких в установлено порядку оформлено електроопалення.
    В зв’язку з переходом на новий ринок електроенергії споживачі Бершадського району відчули значні незручності при проведенні оплати, що зумовлено затримкою платіжок, невідповідностями показників та інше. Адміністрація Бершадських електричні мережі приносить вибачення за тимчасові незручності.
    Якщо у вас виникають проблеми чи запитання по послугам енергопостачання, можете звернутись в СО Бершадські ЕМ за адресою м.Бершадь вул. Шевченка 24, за даною адресою також знаходиться представництво ТОВ «ЕНЕРА Вінниця». Також звертатись можна за телефонами:   0(432)329-777- інформаційно-консультаційний центр ЕНЕРА Вінниця, 0800-217-217 – кол-центр розподільчої компанії ПАТ «Вінницяобленерго»