Семінар для спеціалістів-землевпорядників

Втр, 05/09/2017 - 08:30

     4 вересня в Тростянецькому будинку культури відбувся кущовий навчальний семінар для землевпорядників сільських, селищних  рад. В його роботі прийняли участь землевпорядники та окремі сільські голови Бершадського, Гайсинського, Крижопільського, Піщанського, Тростянецького, Теплицького, Чечельницького районів. Організатором семінару є  Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області та Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

     Участь у семінарі взяли  заступник голови Вінницької облради Ігор Хміль, заступник директора по методичній роботі – начальник відділу Центру Сергій Войтенко, а лекторами виступили заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у інницькій області Сергій Рябцун, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру Сергій Пацалюк та незалежний експерт з е-урядування Оксана Гречко.

     Учасники семінару обговорили питання вирішення земельних спорів; особливості оренди землі; надання не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання не витребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною. Начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру Сергій Пацалюк розповів про повноваження Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг та про роботу з реєстрами. Також присутніх землевпорядників ознайомили із особливостями електронного врядування.