Серединка відзначила 345-річчя із дня свого заснування

Срд, 23/08/2017 - 08:00

19  серпня  2017  року  в  с.Серединка Бершадського  району  відбулися урочистості, присвячені 345 – річниці з дня заснування села та з нагоди  26 – ї річниці   Незалежності   України.

Вже  стало  доброю  традицією  в  день  великого  християнського  свята -  Преображення Господнього - вшановувати  трударів-хліборобів  за їх  невтомну  працю. У  нинішньому  році   жителі  села  відзначили   гарну  подію  -  345-ту  річницю  з  дня  заснування   с. Серединка.

Як  і  годиться,  перед  сільським  будинком  культури  людей  зустрічав   духовий  оркестр.

У   фойє  сільського будину культури розташувалася  виставка  майстрів  народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва: вишиті  рушники  та  сорочки, «Скарби  бабусиної  скрині», розпис   скрині  від  майстрині  Гомелі  Марини.  Також  було  представлено  квітково-урожайну  композицію «Прийшов  до  нас  Медовий  Спас»,  та  «Спас -  покровитель  урожаю»,  виставка  старовинних  хусток «Тернова  хустка -  роду  оберіг»,  ювілейна  виставка «Нашій Серединці-345 років».  Майстри  села  Серединки   завжди  вражають  своїми неповторними роботами,  ось  і  цього  разу  майстриня Мельничук Людмила виготовила декоративні ляльки, які  зобразили  українську  родину.

На  свято  були  запрошені керівники  району:  заступник   голови  районої ради Пересунько С.В., начальник управління  сільського  господарства Благодир Ю. А., начальник відділу  культури і туризму,  заслужений  працівник культури України Герасимчук Н. М., лауреати  премії ім. Василя Думанського Рудик М. І., та Погончик Г.О., заслужені  журналісти України  Маніленко  П. В., та  Шевчук  Ф. Х..  Також  на  святі   був  присутній  почесний  громадянин  села,  лікар  вищої  категорії Жук  О. В.

З   вітальним  словом   до  односельчан  звернулися  сільський  голова Хараїм  М. М.,  та  голова  товариства  «Прогрес»  Кавун  О. Ф.

Святкове дійство продовжили аматори  народного  мистецтва -  народні  аматорські  колективи  районногобудинку культури «Козачка» та  «  Подоляни», керівники Н.Гончарук та С.Коренюк та  народний  аматорський   фольклорний колектив «Війтівчанка» Війтівського сільського будинку культури,  керівник -  заслужений  працівник  культури  України  В. Багач.

Також  в  програмі   концерту  виступили  солісти  районного будинку культури  С. Погребняк, І. Жучишина  та П. Клапатюк.

Аматори  сцени  подарували людям  незабутні  хвилини   спілкування з  українською  піснею,  жартами  та  неповторними  мелодіями.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації