Сергій Пересунько відвідав сім'ю загиблого Юрія Барашенка

Втр, 16/05/2017 - 10:15

15 травня заступник голови районної ради Сергій Пересунько з метою більш детального вивчення проблеми  щодо покращення умов проживання сім’ї загиблого в АТО Юрія Барашенка, відвідав Маньківську територіальну громаду.

Спільно з сільським головою Григорієм Вербецьким та соціальним працівником Тетяною Блащенко було обстежено  житлово-побутові умови членів сім’ї загиблого учасника АТО, які проживають у селі Маньківка, а саме обстежено житловий будинок та визначено чіткий механізм вирішення  проблеми його ремонту (заміна семи вікон та двох вхідних дверей на енергозберігаючі).

Варто зазначити, що з Маньківського гранкар’єру безкоштовно доставлено камінь та щебінь для проведення будівельних робіт.

Також повідомляємо, що за сприяння директора СТОВ «Лан» Сергія Савченка, заплановано замовити виготовлення пам’ятника загиблому землякові.