Серпнева конференція педагогічних працівників Бершадщини

Птн, 01/09/2017 - 12:45

    Вже стало доброю традицією  кожного  серпня зустрічатися педагогам району, для підведення підсумків зробленого, аналізу освітянських проблем та визначення напрямків динамічного руху вперед.  31 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Бершадщини, в якій взяли участь  голова районної ради Михайло Бурлака, голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник міського голови Віталій Синявський та помічник народного депутата України Миколи Кучера Павло Мороз.  Із детальним аналізом роботи освітянської галузі виступила начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна. Вона окреслила  основні завдання та напрямки розвитку освітньої галузі району у 2017-2018 навчальному році  також не оминула і головних проблем на які варто звернути увагу.
     Своїми думками щодо  навчально-виховного процесу перед освітянами району поділилися: Людмила Якушенко, Тетяна Петренко, Людмила Загарій, Лариса Корнелюк та Микола Морочинський.
     Виступаючи на конференції, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов підкреслив, що  школи покликані стати місцем для особистості учня і учителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально-виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно-культурне відродження України, у розбудову держави. Голова райдержадміністрації акцентував  увагу і на результатах зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл Бершадського району
    Михайло Бурлака-голова районної ради привітав педагогів з початком навчального року, побажав творчих звершень, подякував за активну участь у проектах розвитку територіальних громад.  Багато  питань, які стосуються шкільного життя, а це насамперед оптимізація шкільної мережі, вирішуються тільки в тісній нашій співпраці. Особливу увагу районна рада приділяє також реалізації довготривалих районних програм, серед яких і програми «Вчитель», «Обдарована дитина», «Сільська школа» та інші, під які по мірі можливості виділяються кошти з районного бюджету. Завдяки цьому ми морально та матеріально відзначаємо здобутки наших обдарованих дітей на олімпіадах, а також плідну працю наших педагогів. Незважаючи на всі складнощі життя, освітянська галузь, насамперед, завдяки вам, шановні педагоги, зберігає свій творчий потенціал, оновлюється, збагачується новими ідеями.Це шлях до покращення стану закладів освіти через гранти та проекти.

     Освітян вітав заступник міського голови Віталій Синявський, який  викликав позитивні емоції у вчителів згадавши свою «причетність» до вчительської професії.
   Привітавши педагогів Бершадщини з початком нового навчального року, помічник народного депутата Миколи Кучера Павло Мороз  сказав, що і надалі будуть сприяти покращенню оснащення освітянських закладів, модернізації освіти та підвищення престижу праці українського учителя.
     Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака відзначили  Почесними грамотами та подяками кращих педагогічних працівників району за підсумками роботи у 2016-2017 навчальному році.
     Помічник народного депутата УкраїниПавло Мороз вручив сертифікати на отримання сучасних мультимедійних комплексів керівникам чотирнадцяти загальноосвітніх шкіл району.
     Урочисто звучав Гімн України у виконанні  вокального колективу педагогів Флоринської загальноосвітньої школи, оптимістично і піднесено зустрічали виступ «Школяди» і наймолодших школярів.
     Нехай же новий навчальний рік принесе усім здійснення найкращих мрій, наймудріших планів та найочікуваніших сподівань.

 


  Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.