Сесія Бершадської районної ради пройшла активно і результативно

Втр, 12/02/2019 - 15:15

12 лютого, згідно з планом роботи, під керівництвом голови районної ради Михайла Бурлаки відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним двадцять шостої сесії.
    Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та  окремі зміни до них.
    Цього ж дня в залі РДЮСШ «Ровесник» відбулась двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Михайло Бурлака.
    У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, міський, сільські голови, голови ОТГ, начальники управлінь, відділів, служб РДА, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.
    На початку своєї роботи депутати та запрошені на сесію вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.
    Перед розглядом питань порядку денного головуючий повідомив про кадрові зміни, які відбулися у районі, а саме   призначення на посаду начальника архівного відділу райдержадміністрації Тумак Ірини Василівни.
    Затвердивши  порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
    Першим депутати заслухали та затвердили питання Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2018 році, який озвучив заступник начальника агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Корнелюк. Також  на цьому засіданні були розглянуті та затверджені ряд важливих програм, розроблених даним структурним підрозділом РДА: Програма соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік, Програма розвитку малого і середнього підприємництва, Програма реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, а також Програма поводження з твердими побутовими відходами.
    Серед іншого на сесії розглянуто ряд питань  управління майном районної комунальної власності, внесено зміни до деяких районних Програм, затверджено умови оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2019 рік.
    Активну участь в обговоренні з окремих питань порядку денного сесії взяли депутати Анатолій Козоріз та Валерій Дунаєвський.
    На  завершення своєї роботи депутатський корпус  розглянув блок бюджетних питань, серед яких зміни до бюджету на 2019 рік.

Голова районної ради Михайло Бурлака подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в районі.