Сесія районної ради пройшла оперативно і злагоджено

Суб, 21/12/2019 - 11:00

20 грудня в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» відбулась чергова 31 сесія районної ради сьомого скликання. Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання. Учасники засідання  вшанували пам’ять загиблих наших земляків, військовослужбовців та цивільних громадян, які загинули в зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.
    На початку сесії присутні привітали із присвоєнням звання «Заслужений працівник сільського господарства» депутата районної ради, директора СТОВ «Лан» Сергія Савченка, керівники району вручили відзнаки за досягнуті  успіхи спортсменам  Бершадщини із боротьби сумо.
    Військовий комісар Микола Гелюта та голова громадської організації «Спілка учасників АТО Бершадського району» Олег Клітинський подякували за підтримку, розуміння та реальну допомогу Збройним Силам України та вручили відзнаки найактивнішим волонтерам: голові районної ради Михайлу Бурлаці та депутатам Сергію Савченку та Сергію Царюку.
    Також депутати і присутні в залі привітали із Днем народження сільського голову  Тетяну Дзюбенко.
    Затвердивши  порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
    Загалом цього дня депутати розглянули та затвердили 28 проектів рішень. Всі вони попередньо були детально розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому майже з усіх питань депутати були одностайними в прийнятті рішень.
    Серед розглянутих питань найважливішим було заслухання звіту голови районної ради за звітний період та затвердження районного бюджету на 2020 рік. Також депутатський корпус опрацював ще ряд питань, що стосуються життєдіяльності району:  зміни до районних програм, майнові  та бюджетні питання, встановлення меж населених пунктів.

На завершення, голова районної ради подякував депутатам за плідну, конструктивну роботу та участь у сесії.