Що пропонують бершадчани тим, у кого Великдень в окопах?

Чтв, 05/05/2016 - 10:30

Поїздки волонтерів громадського формування із охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах "Народна Самооборона" до зони АТО вже стали звичними. Чергова поїздка бершадських волонтерів до наших земляків відбулася напередодні Великодня. Збираючись у дорогу на схід України, де тривають бойові дії, бершадські волонтери отримали підтримку голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника голови районної ради Сергія Пересунька. Поїздка була насиченою, швидкою та позитивною. Хоч війна нагадує про себе і мінометним обстрілом, і жахливими дорогами.

Більше двох сотень пасочок, які виготовлені підприємством «Агромаш» (Дубицький Руслан),  крашанки, різноманітна випічка, м’ясні страви домашнього приготування, вода та багато  інших смаколиків завдяки небайдужим бершадчанам  вчасно потрапили на святкові столи наших земляків. Матеріальну підтримку бійцям надали підприємці: Віталій Драган, Іван Перепелиця, Анатолій Головня.

Заручились активісти і допомогою керівників сільськогосподарських підприємств: Василя Гондарука, Мирослава Зублевича, Павла Марущака, та підприємців: Ніни Назаренко, Бориса Онуфрійця, які надали необхідну кількість пального, аби волонтери змогли дістатися до наших земляків, які перебувають на Сході. Запчастини до автомобіля були виділені підприємцями: Леонідом Стратійчуком, Сергієм Романовським, Юрієм Палятичком, Сергієм Скляруком та Віктором Фєклістовим.

Поїздка безумовно вдалася. Отримали десятки вітань звідти  від хлопців, яких відвідали. Наші бійці усім передають побажання миру, родинного затишку і Господньої благодаті. А ще – Віри, що ми обов’язково переможемо!

Христос Воскрес!