Щодо діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області

Втр, 30/01/2018 - 15:45
      В червні 2016 року було засновано Установу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» - недержавну неприбуткову організацію, що утворена з метою ефективної реалізації державної регіональної політики та діє на підставі законодавства України. Мета діяльності Агенції - сприяти регіональному розвитку Вінницької області за рахунок місцевих, інвестиційних та додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища.
   Відповідно, Агенція як інструмент інституційного, інфраструктурного та регіонального розвитку області має один із пріоритетних напрямків своєї діяльності – «Регіональний розвиток».

В рамках напрямку «Регіональний розвиток» Агенція:

- сприяє у реалізації регіональної стратегії розвитку та виконання плану заходів з її реалізації, програм і проектів регіонального розвитку;
- надає допомогу в розробці стратегічних документів громад;
- здійснює співробітництво із громадами, бізнесом, органами місцевої та центральної влади;
- здійснює взаємодію з експертами з регіонального розвитку;
- здійснює проведення навчань, інформування представників місцевих органів влади, об’єднаних територіальних громад, громадськості щодо можливостей та участі у конкурсах з метою регіонального розвитку;
- співпрацює з метою написання, подання та спільної реалізації проектів регіонального розвитку.

В найближчих планах Агенції регіонального розвитку Вінницької області – здійснення заходів з підвищення якості знань та навичок серед представників громад Вінницької області шляхом проведення тренінгів, консультацій,
семінарів та інших заходів з написання проектних пропозицій, зокрема, проектних пропозицій, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
   В разі зацікавленості та виникненні запитань звертайтесь до Агенції за тел.: 0432-57-57-24, 50-85-80 або на електронну адресу Агенції: ardvin.org@gmail.com.