Щиро вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації проектів!

Чтв, 07/06/2018 - 16:45

Цього року громадами нашого району успішно написано 50 якісних проектів (разом з Джулинською та Шляхівською ОТГ) з загальної кількості 735   допущених проектів по області - це 6,8% від загальної кількості. (Для порівняння в 2017 році написано та подано 48, визнані переможцями – 17).

Із 50 поданих проектів  -  переможцями визнані   20 проектів, що фінансуються із загального фонду обласного бюджету та екологічного фонду:

1.Флоринська с/р "Облаштування зон відпочинку територіальної громади села Флорино"

2.Поташнянська  с/р «Теплі класи – запорука здоров’я, успішності дітей та ефективна система енерго та ресурсозбереження»

3.Тернівська с/р "Збережемо тепло в класах - збережемо здоров'я дітей" (заміна вікон в Тернівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Бершадського району)

4.Красносільська  с/р "Красносільський сільський парк - об'єкт садово-паркового мистецтва ХІХ століття"

5.П’ятківська с/р  "Збережемо парк для майбутніх поколінь"

6.Бершадська м/р "Тепло і затишок в спортивній залі - це перший крок до олімпійської медалі"

7.Красносільська  с/р «Чисте село - чиста країна»

8.Поташнянська с/р " Посади дерево - створи парк для відпочинку "

9.Бершадська районна рада "Доступне облаштування школи - комфортний освітній простір для особливих дітей"

10.Війтівська с/р "Енергозберігаючі технології - запорука якісного освітнього процесу"

11.Голдашівська с/р "Шлях до енергозбереження в Голдашівській ЗОШ І-ІІст."

12.Маньківська с/р "Радіють діти-живе село" Крушинівського ДНЗ "Пролісок"

13.Бершадська районна рада "Реставрація та капітальний ремонт покрівлі музею історії села Баланівка"

14.Бирлівська с/р "Хто зберігає, той завжди має"

15.Великокиріївська с/р « Створення комфортних умов для дошкільного навчального закладу « Світанок + »

16.Лісниченська с/р "Шлях до культури"

17.Михайлівська с/р "Територіальна громада села Михайлівки - без сміття"

18.Джулинська   ОТГ "Вуличне освітлення"

19.Шляхівська ОТГ  "  В теплій шкільній оселі і життя дітей веселе"

20.Шляхівська ОТГ "  Спільний крок до чистого довкілля"

Варто зазначити, що Бершадська районна рада, Красносільська та Поташнянська сільські ради використали можливість залучення додаткових джерел фінансування максимально: обидва проекти подані  даними громадами визнані переможцями.