Слова вдячності і поваги військовим, які захищають наше мирне життя на передовій

Чтв, 08/02/2018 - 15:15

Відбулася зустріч із бійцем  59-ої окремої мотопіхотної бригади, нашим земляком Сергієм Сімоником із с. Флорино.  Майже рік  військовослужбовці цієї бригади  стояли на передовій в зоні АТО, обороняючи рубежі нашої держави, побували у самому пеклі війни, деякі їхні позиції знаходилися за лічені метри від ворога. Нещодавно бригада повернулася у м. Гайсин на місце постійної дислокації для відновлення боєздатності, ремонту техніки, озброєння, навчання та відпочинку.
       Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, вручаючи подяку Сергію Сімонику , зазначив: " Наші  сильні , мужні, відважні воїни захищають кордони  України на сході, ризикуючи власним життям.  саме завдяки їм ворога зупинено. "   Присутні  побажали Сергію сили, волі, мужності, берегти себе, триматись.  Висловили  глибоку вдячність і повагу усім воїнам, котрі захищають наше мирне життя на передовій.
      Заступник голови районної ради Сергій Пересунько привітав бійця з побажаннями здоров’я, миру та перемоги. І хоч війна ще не раз випробуватиме нас на міцність, та вороги обов'язково будуть покарані, а доки бригада перебуває у рідних краях є  час для зустрічей із близькими та рідними. Теплими оплесками та щирими побажаннями вітали присутні  земляка Сергія Сімоника.

Довідково: 59-та окрема мотопіхотна бригада Збройних Сил України – оперативно-тактичне з’єднання Сухопутних військ України, створене 8 грудня 2014 року.  Місце дислокації управління та підрозділів бригади знаходяться в м.Гайсині.  До складу частини входять управління та три окремих мотопіхотних батальйони (9, 10 та 11). Особовий склад бригади був направлений у зону АТО, де ніс службу на передовій до лютого цього року.