Слова вдячності освітянам за посіяне у душах дітей добре, розумне і вічне

Пон, 09/10/2017 - 15:00

     За душевну щедрість, надзвичайну любов до дітей, за професіоналізм і педагогічний талант  кожен із нас вдячний своєму учителю.   Саме тому піднесено, щиро, з глибокою пошаною до професії вчителя у Бершаді відзначили професійне свято освітян
    Урочисті заходи,  які відбувались у районному Будинку культури  відкрив хор учителів Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Педагогів привітали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько та секретар міської ради Оксана Рижавська.          Завітали на урочистості народний депутат України Микола Кучер та депутат обласної ради Лариса Білозір. Микола Іванович підкреслив особливість та значимість учительської професії та  висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. Сьогодення нашої держави вимагає від вчителів не лише навчати учнів, а й виховувати патріотів, прививати любов до рідної мови і традицій українського народу. Народний депутат України  подякував педагогам та ветеранам освіти за сумлінну працю, чуйність, мудрість і побажав міцного здоров’я, радості, родинного благополуччя. Зазначив, що бершадські школярі дуже активні, допитливі, розумні, мислячі, з ними цікаво спілкуватися, вони знають чого хочуть, то ж є надія, що молоде покоління, виховане нинішніми учителями буде високоінтелектуальним, цілеспрямованим та  щасливим.  Освітяни Бершадщини із вдячністю за розуміння та систематичну підтримку, вручили запашний коровай народному депутату України Миколі Кучеру  та депутату обласної ради Ларисі Білозір.
      Вітаючи освітян голова райдержадміністрації відзначив, що діяльність закладів освіти є пріоритетною турботою влади, звернув увагу на  особливість та значимість професії учителя. «Ви відкриваєте неповторний світ своїм вихованцям, вміло ведете їх по стежках любові  та доброти, запалюючи у  серцях вогник допитливості та віри у себе і в майбутнє.»- сказав Іван Васильович.  Голова райдержадміністрації висловив слова вдячності за посіяне у душах дітей добре, розумне і вічне. За те, що разом із шкільними  уроками   діти отримують уроки людяності, мудрості, порядності, щирості, мужності. Хай завжди радують вихованці, а творене  добро повертається сторицею, хай цінується праця педагога і державою, і самими учнями.
     Щоденних успіхів у благородній праці, незгасимої енергії і невичерпної творчості, а ще міцного здоров’я,  благополуччя і задоволення від своєї діяльності бажали освітянам заступник голови районної ради Сергій Пересунько та секретар міської ради Оксана Рижавська.
   За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, відповідно до розпорядження райдержадміністрації та районної ради Почесними грамотами нагороджені: педагогічні колективи Бершадськї ЗОШ  І-ІІІ ст. №1, директор Погончик Г.О., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, директор Гончарук Т.Д., Дяківської ЗОШ І-ІІ ст., директор Шевченко О.А., хор Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст., художній керівник Шевчук С.Г.
    Грамотою командира військової частини № 3018 нагороджено колектив відділу освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації, начальник Тартачна О.М. за активну волонтерську роботу та національно-патріотичне виховання молоді.
    Здійснення мрій та задумів побажала колегам начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана ТАРТАЧНА. Грамотами відділу освіти та профспілкової організації  нагороджені  кращі працівники освітянської галузі району.   
    Цього святкового дня у колективі освітян відзначили сумлінну довголітню працю сивочолих учителів. Квіти, коровай і найкращі слова вітання ветерану педагогічної ниви Івану Гонтаруку.  Запросили на сцену наймолодших колег, які в цьому році влилися в освітянську сім’ю та дякували за підтримку і розуміння. 
      Чудовим подарунком шановному зібранню став концерт  за участю співака, композитора Михайла Березутського, групи  «Шабля» і талановитих бершадчан.

Відділ організаційної  роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації