Сьогодні відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій

Чтв, 16/06/2016 - 11:30

З метою вшанування жертв політичних репресій сталінського режиму 16 травня в районному краєзнавчому музеї за участю керівництва району та міста і працівників культури відбувся масовий захід «Великий терор:без права забувати». Під час презентації виставки «І.Ч.Зборовський. Політичні репресії», молодший науковий співробітник музею Оксана Притула розповіла про хід та наслідки Великого терору в Україні. Також на виставці були представлені копії архівних матеріалів по справах наших репресованих земляків: Родіона Скалецького, Іполита Зборовського та Юліана Лонського На завершення заходу всі присутні здійснили покладання квітів до пам’ятних знаків І.Ч.Зборовському та Р.А. Скалецькому.