СПАСИБІ ЗА СВЯТО

Срд, 23/08/2017 - 10:15

   Напрочуд змістовним і насиченим було свято села у Лісничому. Перед початком програми можна було оглянути книжкові виставки «Україна – сильна, незалежна, велична держава» і «Моє село – колиска родоводу».

   Приваблювала різнобарв’ям виставка робіт місцевих майстринь Насті Мазурик, Тетяни Десятник, Віри Оцабрик, учнів загальноосвітньої школи. Виставки організували директор сільського будинку культури Надія Гаврилюк, художній керівник Людмила Нагірняк і завідуюча бібліотекою Лідія Зарічанська.

   Не просто гостями, а активними учасниками і меценатами свята стали депутат Вінницької обласної ради та його помічники Наталя та Андрій Муравинці, заступник директора ПП «Валентина» Олександр Постоловський, керуючий Лісниченськи відділком ПП «Валентина» Микола Бабій, заступник директора ПП «Явір-Агросервіс» Василь Данильченко.

   Зачарували глядачів учасниці вокального жіночого ансамблю «Надія» Тетяна Янчук, Валентина Шарапанівська, Галина Андрейцева, Оксана Сердюк та інші виконавці.

   Гарно вели програму колишні випускники нашої школи Настя Мазурик та Іван Гаврилюк. Висловлюємо щиру вдячність за чудове свято усім, хто був причетний до його проведення.

 

Лідія ЗАРІЧАНСЬКА,
член Національної спілки журналістів України.