Спільними зусиллями зроблена добра справа

Срд, 11/04/2018 - 15:00

Нарешті теплі весняні дні наступили, тож настав час активно взятися за благоустрій та прибирання. В нашому районі проводиться щорічна акція "За чисте довкілля". У рамках її проведення визначено комплекс заходів для забезпечення чистоти і порядку на території населених пунктів.

11 квітня 2018 року працівники районної ради та районної державної адміністрації долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Дружнім колективом із необхідними технічними засобами вийшли на районний стадіон "Колос", щоб прибрати його після зими. Позамітали, вигорнули сміття з-під стільців, витерли стільці, зібрали сміття. Спільними зусиллями зроблена  добра справа.

Питання благоустрою населених пунктів Бершадського району і утримання в належному стані прибудинкових територій завжди  перебуває  на постійному  контролі районної  влади.    Адже стан вулиць, набережної, паркових зон,  мережі освітлення, озеленення та чистота міста чи села  – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі кожного мешканця у вирішенні проблем та перспектив розвитку кожного населеного пункту зокрема і району взагалі.

Запрошуємо громадськість та екологічних волонтерів долучитися до прибирання міста і сіл району, щоб зробити наше життя комфортнішим.