святами (+ВІДЕО) » У січні УАРОР проведе 8 фахових майстерень: реєстрація триває

Срд, 02/01/2019 - 15:00

   Триває реєстрація на січневі фахові майстерні, що організовує для своєї спільноти Українська асоціація районних та обласних рад.

   Заходи є безкоштовними та відбудуться у 8-ми областях країні: Чернігівській, Полтавській, Донецькій, Харківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Вінницькій.

   Тематика, як програма навчань, сформована відповідно до опитування самих представників субрегіонального та регіонального рівнів органів місцевого самоврядування.

   Формат передбачає роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються профільними експертами. Учасники матимуть змогу отримати відповіді на питання стосовно реалізації повноважень рад у тематичній сфері.

   Фахові майстерні, відбуватимуться в приміщеннях обласних рад відповідного регіону, крім Донецької області (захід пройде в Краматорську).

   Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

   Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.