Святкові заходи та благодійний обід до Дня Перемоги

Срд, 10/05/2017 - 13:45

9 травня 2017 року, по завершенню урочистих заходів в районному будинку культури, було організовано святковий захід та благодійний обід для ветеранів Другої Світової війни, дітей війни, ветеранів праці, учасників АТО та ветеранів війни в Афганістані. Захід відбувся за спільної підтримки народного депутата України Кучера М.І., райдержадміністрації, районної ради, районної та міської ветеранських організацій, районної організації  української спілки ветеранів Афганістану, районної спілки учасників АТО.
З теплими словами привітань та щирої вдячності до присутніх звернулися народний депутат України Кучер М.І.,. голова райдержадміністрації Стефанцов І.В., голова  районної ради Бурлака М.Г., заступник голови районної ради Пересунько С.В. які дякували присутнім за їхній внесок у збереженні миру та розбудову нашого краю.
     За святковим обідом присутні спілкувалися, згадували минуле, ділилися життєвим досвідом, своїми переживаннями та радощами. Було сказано багато теплих слів, а час сплинув швидко та не помітно.
Важливим та корисним було спілкування учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів які мають спільну мету збереження та відновлення миру в країні. Учасники заходу висловлювались про необхідність спільно рухатися в єдиному напрямку, не стояти  осторонь проблем життєдіяльності району, надавати підтримку сім’ям військовослужбовців, долучатися до патріотичного виховання молодого покоління.
     Святковий настрій присутнім створювали працівники міського та районного будинку культури.