Свято обдарованих дітей "Золотий олімп"

Пон, 21/05/2018 - 08:15

18 травня 2018 року районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів-захистів науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,  переможці природничих, народознавчих, мистецьких та технічних конкурсів Всеукраїнських та обласних олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.
    Привітати кращих учнів та вихованців навчальних закладів району прийшли голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник міського голови Віталій Синявський.
    Звертаючись до присутніх, Михайло Григорович підкреслив,  що Бершадський край  має багато талановитих дітей, якими ми щиро пишаємося, це результат щоденної сумлінної робота вчителів, учнів та їх батьків. Він побажав подальших успіхів та творчих досягнень. Добра і миру, щастя і здоров’я, невичерпної енергії.
     Почесними грамотами райдержадміністрації та районної  ради нагороджено 30 учнів, 8 колективів та 13 учителів.
   Перед учасниками заходу виступили начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, голова профспілки працівників освіти району Микола Морочинський, які вручили грамоти відділу освіти райдержадмністрації та подарунки призерам.

Свято обдарованих дітей "Золотий олімп" супроводжувалося концертом. Зал щиро вітав артистів, винуватців урочистостей – обдарованих дітей та їхніх педагогів, які ростять,  виховують і підтримують  таку талановиту юнь.
    Сьогоднішні перемоги бершадських школярів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на цій землі. Їм належить майбутнє. Хай же буде воно щасливим!