Свято останнього дзвоника в Кидрасівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Птн, 25/05/2018 - 13:45

На свято останнього дзвоника в Кидрасівську ЗОШ І-ІІ ступенів завітав заступник голови районної ради Сергій Пересунько. Школа радо зустріла свого земляка. Виступаючи перед присутніми, Сергій Васильович привітав учнів із завершенням навчального року й побажав випускникам сміливо йти у доросле життя. Він висловив щиру подяку керівництву й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни.

Традиційно, свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів. Хлопці й дівчата співали, танцювали, декламували тематичні вірші. Щирі слова привітань на свою адресу приймали школярі від батьків та вчителів. Мудрі настанови дев'ятикласникам дали директор школи Наталія Заболотна та сільський голова Валерій Беник.

Окрім гарних слів та мудрих настанов вручали грамоти та подарунки кращим вчителям та учням  школи.

Останній дзвоник пролунав. Для більшості школярів настала довгоочікувана пора відпочинку та безтурботності, проте на випускників ще чекає ДПА та кропітка робота над вступом до професійних навчальних закладів.