Свято водохреща

Срд, 24/01/2018 - 08:15

   За сприяння голови Бершадської районної ради Михайла Бурлаки голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова, заступника голови Бершадської районної ради Сергія Пересунька, міського голови Михайла Кольченка, працівників Бершадського райвідділу Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України у Вінницькі області, приватних підприємців Бориса Охріменка та Олександра Пітика, Юрія Подолянчука, 19 січня в районі центрального міського парку вшановано одне з найдавніших християнських свят – Водохреща або Богоявлення.

   Однією з найголовніших традицій цього дня є занурення у крижану воду. За давнім повір’ям вважається, що люди, які саме на Водохреща пірнають у відкриту водойму, не захворіють протягом усього року.

   Священник Свято-Вознесенського храму Ієромонах Ієронім провів обряд освячення води, після чого бершадці мали змогу оздоровитись, отримати  задоволення від прохолодних процедур та скуштувати смачної юшки, яку приготував Василь Хандрига та випити гарячого чаю. Всі бажаючі могли скористатися роздягальнями веслувальної бази ДЮСШ «Ровесник».

   Дякуємо організаторам свята за взаєморозуміння та повагу до людей!

 

Колектив КО «БРДЮСШ «Ровесник»