Сильні, спритні, витривалі змагалися на відкриттих обласних змаганням з веслування на байдарках і каное, присвячених пам'яті тренера- майстра спорту України Пугач Любов Аркадіївни

Срд, 16/08/2017 - 10:00

13 серпня 2017 року  у с. Джулинка відбулись відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное, присвячені пам’яті  тренера - майстра спорту України Пугач Любов Аркадіївни. У змаганнях прийняли участь команди  з м. Первомайськ (Миколаївська область), смт. Вільшанка (Кіровоградська область), м. Гайворон, м. Вінниця, а також команди із с. Джулинка і м. Бершадь . Учасників спортивних змагань привітали  голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський. Грамотами райдержадміністрації і районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту району були нагороджені тренер з веслування Чабан О.М. і її вихованець  Печений М.М.

Спортсмени продемонстрували хорошу фізичну підготовку, наполегливість та волю до перемоги. Протягом кількох годин активно з’ясовували, хто із них сильніший, спритніший, витриваліший. Вдало виступили на даних змаганнях наші юні спортсмени. Абсолютним чемпіоном у своїй віковій групі став Чабан Павло з с. Джулинки, який переміг на трьох дистанціях. Призерами змагань стали: Печений Михайло, Головко Андрій, Ткачук Денис, Чабан Марина, Колібабчук Максим, Калашников Максим, Печений Вадим усі з с. Джулинка, а також Кравчук Альбіна і Процепова Юлія з м. Бершадь.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, статуетками, кубками і призами.

Відділ освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації