ТРЕНІНГ ДЛЯ ЖІНОК-ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ DESPRO – НАБІР ВІДКРИТО!

Чтв, 21/06/2018 - 11:00

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO», який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м. Києві.

Тренінг спрямований на формування дієвої мережі жінок-лідерів місцевого самоврядування та є першим із серії відповідних тематичних заходів проекту DESPRO.

Головною метою навчання є посилення ролі жінок в об’єднаних територіальних громадах, розвиток їх лідерського потенціалу шляхом оволодіння техніками ефективної комунікації та роботи в команді, освоєння переговорних практик з особливим акцентом на специфіку роботи у сфері місцевого самоврядування.

До участі у Тренінгу запрошуються:

• представниці органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад України;
  • жінки, що відчувають необхідність розвитку лідерських навичок і підвищення кваліфікацій для роботи в сфері місцевого самоврядування.

При відборі учасниць, перевага буде надаватися випускницям Школи місцевого самоврядування DESPRO, учасницям Спільноти практик місцевого розвитку DESPRO, посадовим особам ОТГ в рамках розробки Стратегій розвитку та представникам партнерських громад проекту.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

Учасницям, що будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 05 липня 2018 року (включно).

За результатами навчання учасниці отримають Дипломи про успішне завершення Тренінгу та матимуть можливість долучитися до мережі жінок-лідерів місцевого самоврядування.

Наступним етапом після закінчення Тренінгу буде проходження онлайн курсу з питань лідерства у місцевому самоврядуванні. Найактивніші учасниці матимуть змогу взяти участь в ознайомчих візитах до інших країн для обміну досвідом.

Із запитаннями просимо звертатися за телефоном +38 (044) 270 55 21 або на електронну адресу despro@despro.org.ua

Просимо також надіслати своє резюме із поміткою “Заявка на участь у Тренінгу для жінок-лідерок місцевого самоврядування DESPRO» на адресу: despro@despro.org.ua