Триває підготовка до проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера

Втр, 08/05/2018 - 08:15

07 травня 2018 року голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у роботі засідання організаційного комітету  з питань підготовки та проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера.

У футбольних баталіях планують прийняти участь команди з України, Естонії, Польщі та Молдови. До змагань допускаються юнаки 2003-2004 років народження. Склад команди – 18 дітей та 3 представника. Формат гри 11х11. Два тайми по 30 хвилин.
    Під час засідання були розглянуті питання належної організації спортивних заходів, визначено головні напрямки підготовки свята. Змагання відбудуться з 15 по 17 червня 2018 року
Для якісної підготовки  та проведення змагань обговорені питання благоустрою спортивних споруд та прилеглої території,  створення максимально можливих комфортних  умов для  учасників змагань, глядачів, вболівальників, організація харчування та  проживання учасників змагань  та проведення культурно-мистецької програми в рамках змагань.   Учасники засідання також обговорили питання організації рекламно - інформаційної кампанії про проведення заходу.
  За підсумками засідання голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.