Тривають концерти народного хорового колективу ветеранів Бершадського міського будинку культури в територіальних громадах району

Втр, 16/04/2019 - 08:15

З метою гідного відзначення 205-ї річниці з Дня народження Т. Шевченка та 75-ї річниці  визволення Бершадщини  від нацистських  загарбників,  народний аматорський  хоровий колектив ветеранів  праці Бершадського міського будинку культури  (керівник Кристина Мураховська), продовжує концертний тур Бершадщиною.

Цього разу своєю невтомною енергією, талантом, піснею, щирим спілкуванням колектив зачарував слухачів у мальовничому селі  Устя.

Під час концерту, глядачі мали змогу насолоджуватись творами та піснями на вірші Кобзаря, українськими народними піснями та музичними композиціями. Особливо трепетно звучали пісні, які  завжди супроводжували солдата в поході, на привалі, а іноді і в бою.

В знак подяки  та шани  директор Устянської ЗОШ  І-ІІІ ступенів  Іван Кустрич  по завершенню концерту вручив учасникам  хорового колективу  запашний коровай.

Працівники Устянського будинку культури  та сільської бібліотеки  підготували книжкову  виставку творів Тараса Григоровича Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».