У Бершадь приїде мобільний сервісний центр МВС

Срд, 05/12/2018 - 13:15

Згідно графіку  виїздів мобільних сервісних центрів у Вінницькій області 13 та 14 грудня  здійснюватиметься  обслуговування громадян в м. Бершаді.

Завдяки роботі мобільної групи жителям району не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр чи до найближчого територіального сервісного центру МВС.

Зареєструвати або перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, подати запит на довідку про відсутність судимостей вони зможуть безпосередньо в своєму районному центрі за адресою: місто Бершадь, вул. І.Зборовського, 9 (територія ПАТ Бершадське РП «Агромаш», 2-а прохідна).

Час роботи мобільної сервісної служби —

13 грудня 2018 року з 11.30 до 16.00
14 грудня 2018 року з 10.00 до 15.30

Послугами МСЦ МВС зможуть скористатися всі охочі. Для цього необхідно здійснити попередній запис у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул. Миколаєнка, 21

Додаткова інформація за телефоном: 2-50-48.