У Бершаді міський парк перетворився на «Країну дитячих мрій», де кожен був щасливим та усміхненим

Птн, 01/06/2018 - 16:45

1 червня 2018 року в Бершадському міському парку відбулося масштабне свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей. Захід був організований відділом освіти, фізичної культури і спорту Бершадської райдержадміністрації. Завітали на нього діти з усіх шкіл району.
    З Міжнародним днем захисту дітей присутніх привітали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради  Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський та помічник Народного депутата України Миколи Кучера Павло Мороз. Вітаючи дітей керівники відзначили, що діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.
    Зокрема, голова районної ради Михайло Бурлака у своєму вітанні зазначив: « Це дуже яскраве та радісне свято, адже діти – це наше щастя, наше життя і ми, дорослі, зобов’язані робити все, щоб наші діти відчували щоденну турботу  про них. Ми дуже прагнемо, щоб дитинство наших дітей було радісним, щасливим та захищеним".
     З нагоди свята  найталановитіших бершадчан відзначено преміями Бершадської райдержадміністрації та районної ради «Таланти Бершадщини»
     Веселий сміх, запальні танці та чудові пісні на кілька годин заполонили парк міста,  в якому розмістилися цікаві локації, ігрові майданчики, зони відпочинку, мистецькі майстерні, майстер-класи, шашкові баталії і багато-багато дитячих усмішок. А коли начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту  райдержадміністрації Оксана Тартачна оголосила, що сьогодні завдяки сприянню Народного депутата України Миколи Кучера, батути та морозиво для дітей безкоштовні,  шаленим емоціям і радості не було меж.
     Дитинство – це чудова казкова пора. Шкода тільки, що закінчується вона швидко. Ключів, щоб повернутися у неї, на жаль, не знайшов ніхто. Тож нехай кожна дитина вдосталь насолодиться дитинством- для цього міський парк сьогодні перетворився на країну дитячих мрій, де кожен був щасливим.
    Святковий настрій цього дня дарували вихованці навчальних закладів району, будинку дитячої творчості, музичної школи, дитячих вокальних та танцювальних колективів Бершадщини. Дорослі зробили все можливе, щоб діти гарно відпочили та отримали заряд позитивної енергії.