У Бершаді урочисто відкрито Міжнародний дитячий футбольний турнір

Пон, 18/06/2018 - 09:15

15 червня 2018 року на стадіоні «Колос» відбулося урочисте відкриття Міжнародного спортивного дитячого  турніру з футболу.

Вже втретє на Бершадщині відбувається спортивне свято-змагання серед дітей з футболу, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, на кубок Народного депутата  Миколи Кучера. Спортивні заходи проходитимуть три дні – з 15 по 17 червня. Їх метою є розвиток фізичної культури і спорту серед дітей та молоді, популяризація здорового способу життя.

У турнірі беруть участь 12 команд, серед яких  футболісти з України. Польщі, Молдови.

Цьогорічні Міжнародні спортивні змагання відбуваються за підтримки голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки, депутата Вінницької обласної ради Олега Ковбасюка, голови ГО «Крок на зустріч» Віктора Маланчука та ГО «Соціальний центр МХП».

Гостей, за давнім звичаєм, ми – українці зустрічаємо хлібом-сіллю. Тож в знак поваги святий хліб-коровай вручили  депутату Миколі Кучеру, керівникам району та міста, організаторам турніру та кожній футбольній команді.

Міжнародний дитячий футбольний турнір на кубок Народного депутата  Миколи  Кучера розпочався із гри між бершадською командою та гостями із Польщі. За підсумками якої наші земляки, на радість вболівальників. виграли з рахунком 2:0. Спортивне свято ще  тільки  розпочалося, а вже кожен із присутніх отримав багато позитивних емоцій. Таки нашому козацькому роду-нема переводу і не буде, бо керівництвом району, небайдужими громадянами докладається чимало зусиль для того, щоб бершадчани мали шанс бути здоровими та гармонійно розвиватися.