У Бершаді урочисто відкрито Міжнародний дитячий футбольний турнір

Срд, 12/06/2019 - 13:45

11 червня 2019 року відбулося урочисте відкриття вже V Міжнародних спортивних змагань серед дітей з футболу присвячених Міжнародному дню захисту дітей на кубок народного депутата України  Миколи Івановича Кучера.

В урочистостях з нагоди відкриття V Міжнародних дитячих спортивних змагань взяли участь народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський.

Футбольні баталії проходитимуть на центральному міському стадіоні «Колос» та на стадіоні с.Шляхова. Протягом трьох днів за перемогу в турнірі змагатимуться юні футболісти 2003 року народження. Їх метою є розвиток фізичної культури і спорту серед дітей та молоді, популяризація здорового способу життя.
     У турнірі беруть участь 6 команд, серед яких футболісти з України та  Польщі.
      Цьогорічні Міжнародні спортивні змагання відбуваються за підтримки голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки, депутата Вінницької обласної ради Олега Ковбасюка, голови ГО «Крок на зустріч» Віктора Маланчука та ГО «Соціальний центр МХП».
       Гостей, за давнім звичаєм, ми – українці зустрічаємо хлібом-сіллю. Тож в знак поваги святий хліб-коровай вручили  депутату Миколі Кучеру, керівникам району та міста, організаторам турніру та кожній футбольній команді.

«Подія – непересічна для Бершадщини, адже представники з усієї України і навіть футбольна команда з Польщі приїхали продемонструвати свої професійні навички. Я бажаю юним спортсменам гарної гри та перемоги в змаганнях. Нехай переможе найсильніший», – сказав народний депутат України  Микола  Кучер.

Міжнародний дитячий футбольний турнір розпочався із гри між командами КО «РДЮСШ «Ровесник» м.Бершадь - «ТЕМП» м.Вінниця. За підсумками якої наші бершадці, на радість вболівальників, виграли з рахунком 3:2. Спортивне свято ще  тільки  розпочалося, а вже кожен із присутніх отримав багато позитивних емоцій. Таки нашому козацькому роду-нема переводу і не буде, бо керівництвом району, небайдужими громадянами докладається чимало зусиль для того, щоб бершадчани мали шанс бути здоровими та гармонійно розвиватися.