У Бершаді відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

Птн, 15/06/2018 - 13:45

15 червня 2018 року у м. Бершаді відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям , який збудований завдяки реалізації програми  Міністерства регіонального  розвитку. Кошторисна  вартість майданчика становить  1 млн. 439 тис. грн. З районного  бюджету на  будівництво   майданчика   було   виділено  719 тис. 495 грн. Решту  коштів виділено  Міністерством  регіонального розвитку .
     Право розрізати стрічку на честь відкриття спортивного майданчика    надано  меценату, народному депутату України  Миколі Кучеру, голові Бершадської РДА Івану Стефанцову, голові Бершадської районної ради Михайлу Бурлаці, заступнику міського голови Віталію Синявському, дворазовій чемпіонці Європи з армспорту Оксані Дяченко, лауреату премії районної ради «Таланти Бершадщини» в номінації  «Спортсмен  року» Сергію  Кісику.
     Вітаючи присутніх народний депутат України Микола Кучер, керівники району та міста відзначали, що всі ми  працюємо заради дітей, і прагнемо  допомогти їм самореалізовуватись та підтримувати у всіх їх починаннях. Діти – майбутнє України, тож хай вони будуть здоровими, сильними, вольовими, справжніми патріотами своєї держави.
   Почесну місію: забити перший гол у футбольні ворота, блискуче виконав Микола Кучер. Відтепер, завдяки спільним зусиллям школярі та молодь Бершадщини у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику. Щирі слова подяки Народному депутату України  Миколі  Кучеру, голові Бершадської  райдержадміністрації  Івану  Стефанцову,  голові  районної ради Михайлу  Бурлаці, міському голові Михайлу Кольченку, завдяки  турботі і сприяння цих людей діти, молодь та  й всі мешканці Бершаді матимуть змогу займатися спортом у належних умовах. І можливо саме серед цих бершадських дітей є майбутні олімпійські чемпіони.