У Бершаді відзначили День рибалки

Срд, 11/07/2018 - 08:30

08 липня 2018 року голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський  взяли участь у заходах, присвячених Дню рибалки, яке в Україні відзначається  кожної другої неділі липня. Організацією та підготовкою заходів у Бершаді  вже не один рік займається громадська організація   «Риболов», керівник Ленід Когут.   Вітаючи рибалок Бершадщини, усіх учасників свята керівники району відзначили важливу роль ГО "Риболов" у відновленні біоресурсів місцевих водойм, популяризації любительської риболовлі, згуртованості рибалок. Саме ця організація  практично започаткувала роботу громадських інспекторів по запобіганню браконьєрству на водоймах  та багато зусиль доклала для організації заходів по відновленню рибного ресурсу, що сприяє покращенню загальної екологічної ситуації в районі.  За активну громадську діяльність Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначено громадську організацію «Риболов».

У День рибалки на Бершадщині вже  стало доброю традицією проводити змагання серед любителів рибної ловлі. Це свято не має обмежень по статі або віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів або однодумців. Керівництво громадської організації відзначило переможців, учасників конкурсів  подарунками та подякували спонсорам за надану підтримку в організації і проведенні свята і побажали усім любителям рибної ловлі гарного клювання, великого улову і чудової компанії на рибалці.