У Бершаді засяяли ялинкові вогні

Птн, 20/12/2019 - 08:00

19 грудня на центральній площі міста урочисто засяяли вогні головної новорічної ялинки району. Біля ялинки-красуні зібралося багато дітлахів та дорослих жителів і гостей Бершаді. Із найкращими привітаннями та побажаннями звернулися до жителів нашого району голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник міського голови Віталій Синявський.

У День Святого Миколая запалюються вогні на ялинці і починаються новорічно-рідвяні дива. Від цього періоду і дорослі і малеча чекають чудес, приємних сюрпризів, радості.

Вітаючи дітлахів із прийдешніми святами та Днем Святого Миколая керівники району побажали щоб здійснилися усі найзаповітніші мрії малечі, щоб Святий Миколай був щедрим до них, а зимові свята принесли радість, гарний настрій.

Свої вітання юним бершадчанам передав  народний депутат України Микола Кучер.

Гарний, святковий настрій  усім присутнім на святі дарували працівники культури та юні аматори сцени. В  костюмах казкових героїв провели разом з дітками конкурси, розваги та новорічні хороводи навколо ялинки. Бершадська малеча, що зібралася на площі з радістю і веселим завзяттям приймала участь у веселих і запальних танцях та іграх, із подихом та захопленням спостерігала за святковим дійством..

І диво сталося, завдяки Святому Миколаю та його помічникам бершадська ялинка засяяла святковим вогнями.

Під щасливий галас малечі  запалали вогні   головної ялинки Бершадщини, які знаменують собою прихід новорічних свят. Хай же ці зимові свята будуть щасливими для кожної людини, для кожної родини, для нашої неньки України. Веселих свят та щасливого Різдва!