У День Національної поліції відбулось святкове зібрання у Бершадському відділі поліції ГУНП України у Вінницькій області

Птн, 04/08/2017 - 15:45

Із другою річницею  Національної поліції України колег вітав начальник відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області В’ячеслав Лялюцький, який  подякував поліцейських за  професійне виконання службових обов’язків, забезпечення безпеки і порядку, вірну  службу. Він зазначив, що у поліції є велика підтримка та розуміння районної влади, саме поліцейським сьогодні належить важлива роль у захисті прав та свобод людини, кожен громадянин сподівається на принциповість, чесність і сумління працівників поліції. Також висловив вдячність усім працівникам правоохоронних органів, за чесне виконання службових обов’язків, за мужність і рішучість,  ветеранам, пенсіонерам, родинам за терпіння, розуміння і підтримку. З нагоди Дня Національної поліції присвоєно нові звання, вручені грамоти та подяки.

Працівників місцевої поліції вітали керівники голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака.     Вітаючи поліцейських Михайло Григорович відзначив: «Ваша робота складна, подекуди, небезпечна. Та пам'ятайте: у такий непростий для країни час ви ті, на кого в першу чергу покладає свої надії народ та ті, кому довіряє. Від імені всього депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, висловлюю вам найщирішу подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість справі. Також Михайло Бурлака побажав мужності, мудрості і витримки, а ще здоров’я та людської пошани і довіри.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив: "Ви стоїте  на сторожі справедливості і безпеки  громадян.   У вас мужня та відповідальна місія: оберігати від злочинних зазіхань мир і спокій українців, їх життя, здоров’я та майно, захищати інтереси держави і суспільства.»  Побажав міцного здоров’я, довголіття, добробуту і миру,  родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Найкращі побажання рідним і близьким, які поділяють труднощі напруженого життя поліцейських.

З нагоди професійного свята начальнику Бершадського  відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області В’ячеславу Лялюцькому вручено вітальний лист райдержадміністрації та районної ради. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради відзначені заступник начальника відділу поліції Олег Безпалько, інспектор сектору реагування патрульної поліції Олександр Ковбасюк, старший слідчий Борис Побережний.

Колектив Бершадського відділу поліції привітав  Володимир Гирба -, керівник Бершадської місцевої прокуратури, радник юстиції. Він бажав цілеспрямованості, наполегливості, принципового та справедливого служіння українському народу, подякував кожному за щоденну високопрофесійну працю.

Міський голова Михайло Кольченко побажав спокою сім’ям поліцейських, удачі і визнання від людей, подякував за співпрацю і розуміння.

Колег вітав голова ветеранської організації  працівників правоохоронних органів Дмитро Саковський, який  бажав миру і злагоди та високих професійних досягнень.

На завершення зібрання начальник Бершадського відділу поліції В’ячеслав Лялюцький подякував за вітання, розуміння та висловив впевненість, що і надалі всі будемо вірно служити народу України.

Національна поліція - принципово новий орган охорони правопорядку: тут працюють мужні та сильні, вольові та завзяті представники правоохоронних органів . Незважаючи на певні проблеми, реформа української поліції стала взірцем проведення успішних демократичних реформ в Україні, а нова поліція вже отримала свою головну нагороду це - довіру населення. Визнання та повага нашим мужнім поліцейським, а матерям, дружинам їхнім — низький уклін. Усім   мирного неба над головою!

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.