У День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні

Птн, 22/06/2018 - 15:15

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В цей день  біля Меморіалу Слави у Бершаді  відбулась церемонія покладання квітів. Керівництво району і міста спільно з громадськістю краю вшанували загиблих у цій війні. Участь у заході взяли голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Ольшевський, заступник міського голови Віталій Синявський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, ветерани, представники трудових колективів та мешканці району.
    Також керівники району та міста вшанували пам’ять героїв Небесної сотні й учасників війни на Сході України, що загинули, захищаючи незалежність країни.
    22 червня 1941 року нацистська Німеччина здійснила збройне вторгнення на територію СРСР, розпочавши німецько-радянську війну 1941-1945 років.