У Коломиї пройшов всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків

Пон, 14/05/2018 - 16:00

12-13 травня відбувся всеукраїнський юнацький турнір з боксу у м. Коломия. Захід проходив просто неба. Його ініціатором та ідейним натхненником став заслужений тренер України, котрий 20 років тренував Національну збірну України з боксу, - Іван Данилишин.
    Юнацький турнір у якості почесних гостів та суддів відвідали відомі боксери Олександр Луцак, Василь Палійчук та Володимир Колесник
    Турнір об'єднав близько 120 спортсменів, що тільки починають будувати свою професійну кар'єру у боксі. Це підлітки віком від 10 до 16 років, які приїхали з різних міст України.
    За сприяння та підтримки голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника голови Бершадської районної ради Сергія Пересунько було відряджено  команду боксерів Бершадської РО ВФСТ«Колос». Команду очолив тренер з боксу Сергій Бишевський, який підготував спортсменів на належному рівні. Наші спортсмени Качур Володимир та Богдан Войтенко в своїх вагових категоріях гідно провели спаринг-бої і завоювали два других місця. Їх тренер Сергій Бишевський був нагороджений пам’ятним кубком як кращий тренер з боксу.
    Завдяки турніру молоді боксери мають можливість бути поміченим тренерами, випробувати свої здібності з новими суперниками, знайти нові знайомства, побути у колі однодумців. Саме цей досвід може мотивувати залишатися у боксі попри труднощі, відкривати для себе можливості, бачити перспективи.
    Дякуємо за підтримку та фінансову допомогу в участі в турнірі  спонсорам:  Василю Гондаруку,  Віктору Маланчуку, Олександру Пітику, Миколі Басу, Юрію Менкалю, Віталію Драгану, Павлу Островерху, Володимиру Матько.

Голова Бершадської РО ВФСТ «Колос»         Олег Толстов