у Києві відбувся семінар-нарада з питань стану реформи децентралізації в України

Пон, 15/05/2017 - 09:00

14 травня голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у роботі  виїздної розширеної семінар-наради з питань стану реформи децентралізації в України. На форумі були присутні народні депутати України Сергій Кудлаєнко,  Петро Юрчишин, Микола Кучер, керівництво Вінницької обласноі ради, голови районних рад та представники  Комітету Верховної Ради з питань стану реформи децентралізації в Україні. Представники Вінниччини підняли надзвичайно важливі проблеми госпітальних округів, реформи охорони здоров'я, питання утворення та ліквідації районів, бюджетної децентралізації, проблем розподілу фінансування, які виникли в районах у зв'язку зі створенням ОТГ та нових повноважень органів місцевого самоврядування.