У лютому Асоціація проведе 7 фахових майстерень: реєстрація триває

Втр, 06/02/2018 - 08:15

У лютому Українська Асоціація проведе 7 фахових майстерень для представників районних та обласних рад.

Навчання відбудуться на теми, що визначили для себе пріоритетними представники Асоціації з кожного регіону країни.

Цього місяця навчання проходитимуть у такі дати в таких містах:

- м. Івано-Франківськ, 13 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика;

- м. Кропивницький, 16 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист;

- м. Тернопіль, 20 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта;

- м. Рівне, 20 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика.

- м. Житомир, 21 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика.

- м. Вінниця, 22 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика.

- м. Хмельницький, 23 лютого. Тема — Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика.

Зазначена серія навчань впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Більш детальна інформація про зазначені навчання за телефоном 044-484-05-64