У планах керівництва району - будівництво майданчика зі штучним покриттям

Срд, 12/04/2017 - 16:15

11 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака, заступник голови районної ради Сергій Пересунько  відвідали центральний стадіон міста "Колос".Метою візиту було огляд стадіону та визначення необхідних робіт для покращення умов занять спортом для  дітей, молоді та жителів міста.
    Керівництвом району за сприянням Федерації футболу України та Народного депутата України Миколи Кучера на центральному стадіоні міста планується будівництво футбольного спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 22х42 метри. Директором комунальної установи "Бершадська РДЮСШ "Ровесник" Миколою Струтинським було надано інформацію що проведення підготовчих робіт.
     Наявність майданчика зі штучним покриттям стимулюватиме молодь та дітей до масових занять спортом.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації