У Пятківці відбулися збори мешканців села

Пон, 18/06/2018 - 08:30

13 червня 2018 року у с.Пятківка відбулися  збори громадян за місцем їх проживання, у яких взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова радержадміністрації Іван Стефанцов, начальник управління соціальної та молодіжної політики. Збори мешканців територіальної громади є  одним  з інструментів участі місцевих громадян у вирішенні проблем місцевого розвитку

Із звітом про роботу на посаді сільського голови у 2017 році виступив Леонід  Свистун,  який детально поінформував про зроблене за звітний період . Основні напрямки діяльності сільської ради були визначені Програмою соціально-економічного розвитку територіальної громади. Проведено сім сесійних засідань сільської ради, прийнято 105 рішень, переважна більшість з яких земельні питання. Надано земельні ділянки по 2 га учасникам бойових дій. На території громади функціонують ПраТ "Зернопродукт МХП", шість фермерських господарств та 60 одноосібних господарств. Всі підприємства, фермерські господарства та населення сплачують орендну плату та земельний податок в повному обсязі.

Надається постійна увага закладам освіти, культури, охорони здоровя. Значне місце в роботі сільської ради займає питання благоустрою.

Сільський голова вручив Подяки за розуміння, підтримку та  реальну допомогу голові райдержадміністрації Івану Стефанцову, голові районної ради Михайлу Бурлаці, представнику ПрАТ "Зернопродукт МХП"   Сергію Бойко, директору Пятківської загальноосвітньої школи Володимиру Багнюку, завідуючій ДНЗ "Барвінок" Людмилі Макарчук та висловив сподівання, що і надалі співпраця буде розвиватись та поглиблюватись.

В обговоренні доповіді взяли участь Володимир Багнюк - директор школи, Людмила Макарчук - завідуюча ДНЗ "Барвінок" та заступник директора місцевої філії  ПрАТ "Зернопродукт МХП" Сергій Бойко, який  зазначив, що агропідприємством  систематично сплачується орендна плата за землю, яка складає 12% від нормативно-грошової оцінки, на розвиток соціально-культурної сфери громади було надано 216 тисяч грн. (ремонт загальноосвітньої школи дитячого садка, благодійна допомога, продуктові набори з нагоди 9 Травня, подарунки до 1 вересня, Нового року, транспортні послуги тощо)

Жителів села турбували питання ремонту фельдшерського пункту у с.Глинському, використання місцевого водного обєкту, доцільність створення молочного кооперативу та заходів щодо роботи із молоддю села.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов надав свій коментар щодо створення молочного кооперативу  та проведення ремонту у приміщенні фельдшерського пункту.

На завершення сільський голова Леонід Свистун подякував односельцям за розуміння, підтримку та  допомогу.