У рамках заходів, присвячених ювілею хорового діяча, фольклориста, композитора Р.А.Скалецького, Бершадським районним краєзнавчим музеєм презентовано виставку «Родіон Скалецький – співець Подільського краю»

Птн, 29/11/2019 - 13:15

27 листопада в приміщенні районного будинку культури відбувся  Всеукраїнський фестиваль пісенного мистецтва "Співець Подільського краю», присвячений 120-ій річниці з дня народження нашого відомого земляка, композитора, педагога -  Родіона Андрійовича Скалецького. В рамках фестивалю  працівники районного  краєзнавчого музею презентували виставку «Родіон Скалецький – співець Подільського краю».

Для учасників фестивалю в виставковій залі музею проведено екскурсії біля виставки «Подільський соловей», на якій експоновано нотні зошити, книги та світлини з особистого архіву родини Родіона Скалецького.