У Сумівці відзначили ювілеї села і місцевого сільгосппідприємства та Івана Купала

Пон, 08/07/2019 - 16:30

Щороку у селі Сумівці  відзначають Купальське свято. Цьогоріч святкування співпало з відзначенням гарних ювілейних дат: 390 років з дня утворення села Сумівка та 90-річчя СТОВ "Нива".

На Сумівському центральному стадіоні, який капітально відремонтували за кошти СТОВ "Нива", відбулося основне дійство. Урочисто та величаво злетів у небо Гімн України у виконанні школярів Сумівської школи. Неперевершеним був парад сільськогосподарської техніки та ретро-автомобілів. Впевнено граціозно пропливли по вулицях Сумівки сільськогосподарські машини, які орють, сіють, збирають сумівські врожаї. Гарними святковими піснями вітали усіх присутніх працівники Сумівського сільського будинку культури. Учасників свята привітав директор СТОВ "Нива" Царюк С.С., за ініціативи якого організовано і проведено цей захід. Сергій Станіславович  щиро подякував усім працівникам господарства, жителям села за підтримку та участь. Запашний коровай вручено тим, хто стояв біля  керма сільськогосподарського підприємства - директору Царюку С.П., головному агроному Паламарчуку О.С.

А  далі сумівчан вітали професійні артисти: кавер-група "Дебош", переможниця Х-фактору Аїда Ніколайчук. Пізно ввечері після святкового салюту молодь розважалася на дискотеці.