У Сумівці є команда однодумців, яка працює для розвитку села

Чтв, 15/02/2018 - 13:15

Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у с.Сумівка 13 лютого 2018 року.

В ході прийому жителями сільської громади  піднімалось ряд важливих питань, серед яких правові підста ви дій працівників Бершадських електромереж, які відключили від ліній електропостачання будинки в яких тимчасово ніхто не проживає та пенсійне забезпечення.  Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взяті під особистий контроль головою райдержадміністрації та для їх вирішення надані відповідні доручення.

Під час візиту у Сумівку керівники району поспілкувалися з депутатами районної ради Сергієм Царюком та Миколою Мазуренком. Керівник СТОВ «Нива» Сергій Царюк  поінформував про підготовку до весняного посівного періоду: придбання посівного матеріалу, пального, добрив. Також розповів про те, що у Сумівці функціонує сучасний борошномельний млин, отримується борошно високої якості, є свій логотип «Сумівка – млин». Також відкритий цех по виробництву тротуарної  плитки, є сертифікати на всю продукцію, згодом планується надання комплексних послуг. СТОВ «Нива» приймає активну участь у соціальних програмах села, допомагає територіальній громаді вирішувати нагальні проблеми. Розпочато роботи по благоустрою території біля Сумівської церкви. Встановлено пам’ятний знак односельчанам, загиблим у різні періоди історії. У планах - облаштування невеличкого дитячого містечка - зони відпочинку  біля будинку культури, реконструкція центру села

Питання сплати податків за користування землею,  розвитку  соціальної сфери, життєдіяльності села,  плани і найважливіші проблеми були обговорені  під час виїзного прийому з сільським головою Тетяною Дзюбенко.

Під час візиту очільники району відвідали Сумівську  сільську бібліотеку, завідуюча бібліотекою ознайомила з головними напрямками роботи, поінформувала про забезпеченість періодикою та книгами.

Керівники  району позитивно відзначили плідну співпрацю та порозуміння сільської ради з місцевим господарством, яке працює стабільно, забезпечує роботою місцевих жителів, активно підтримує усі сільські заходи. Тут  є  команда однодумців, тому легше долати труднощі, і можна у з  впевненістю дивитися у завтрашній день.