УАРОР: Професійно-кваліфікаційні характеристики посадовців ОМС треба переглядати після оновлення Закону про службу

Срд, 12/06/2019 - 16:15

Наказ «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» має бути приведений у відповідність до ухваленого в майбутньому Законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування».

Таку позицію висловила Українська асоціація районних та обласних рад на звернення Національного агентства України з питань державної служби стосовно перегляду зазначеного Наказу.

Повідомляється, що відповідно до децентралізаційної Концепції та Плану її реалізації, в 2019-21 роках передбачається оновлення законодавства про службу в органах місцевого самоврядування. Тому буде логічним кроком після його ухвалення привести у відповідність згаданий Наказ.

Крім того, УАРОР звернулася до НАДС з проханням забезпечити супровід Законопроекту у Верховній Раді.

Нагадаємо, що Наказ рекомендує обласним, міським, районним  (районним  у містах), сільським, селищним радам при розробці конкретних професійно-кваліфікаційних характеристик і відповідних посадових інструкцій посадових осіб місцевого самоврядування  керуватися Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками.