Українська асоціація районних та обласних рад пропонує доопрацювати Президентський Закон про внесення змін до Конституції в частині децентралізації

Чтв, 19/12/2019 - 09:00

Сьогодні, Українська асоціація районних та обласних рад надала пропозиції до Президентського Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Документ адресований Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову.

Як зазначається у пропозиціях, УАРОР підтримує основні положення Законопроєкту, втім вважає що деякі положення мають бути все ж  доопрацьованими.

Мова йде про повноваження префекта, повноваження окружних та обласних рад, їхню організаційну структуру та деякі термінологічні аспекти.

Нагадаємо, до зазначеного Законопроєкту увійшли усі концептуальні пропозиції, що раніше надавалися Асоціацією.