Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

Птн, 12/05/2017 - 08:15

11 травня 2017 року о 12.00 відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи в Україні.
У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський, керівники та члени трудових колективів, організацій та установ, школярська молодь та студенти, представники громадськості.
    В ході церемонії акцентувалась увага на значенні даної події для  держави України, яка йшла тернистим шляхом 10 років до цього дня.
Учасників заходу привітав голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. Право підняття прапорів було надано учням – переможцям Всеукраїнських етапів шкільних олімпіад та МАН: учню 11 класу Баланівської ЗОШ І –ІІІ ст., який зайняв І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Вінницького територіального відділення МАН ( секція «Теоретична фізика»), учаснику Всеукраїнського та обласного етапів олімпіади з фізики  Віталію Казміревському та учню Війтівської ЗОШ І – ІІІ ст., який посів ІІ в обласному етапі з трудового навчання Владиславу Теслюку.
Від імені лідерської молоді виступила голова районної організації учнівського врядування  "Союз старшокласників "Юність", голова Вінницької обласної ради страшокласників Оксана Стаднійчук, яка 5 травня представляла Вінниччину на Всеукраїнському з'їзді лідерів у м. Черкасах.
     Пісня «Моя Україна» прозвучала у виконанні викладача Бершадської дитячої музичної коли Оксани Гончарук. А учні Бершадської ЗОШ І – ІІІст. №3 виконали тематичний флеш – моб «Україна – це Європа».

Відділ організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації